Expert Translate

Szkolenia

SZKOLENIA JĘZYKOWE

Centrum Językowo-Szkoleniowe EXPERT jest ośrodkiem edukacyjnym, którego główną
działalnością jest prowadzenie nauki języków obcych (język angielski, niemiecki, francuski,
hiszpański, włoski oraz rosyjski).
 
Klientom korporacyjnym proponujemy kursy języka ogólnego, specjalistyczne lub przygotowujące do określonych egzaminów, zawsze opracowane w sposób indywidualny.
 
Dysponujemy kadrą wyłącznie w pełni wykwalifikowanych lektorów języków obcych z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu grup o różnych poziomach zaawansowania oraz rozmaitych formach kształcenia od zajęć indywidualnych, konwersacji, przygotowania do egzaminów po zajęcia grupowe dla klientów indywidualnych i firm. Wśród naszych lektorów są również absolwenci jednocześnie filologii jak i ekonomii, prawa czy studiów MBA.
 
Wysokie kwalifikacje językowe w połączeniu z gruntowną znajomością zagadnień z wyżej wymienionych obszaró zwiększają efektywność nauczania zwłaszcza w obszarze języka specjalistycznego.
 
W nauczaniu języków opieramy się na założenia metody komunikacyjnej, które wdrażamy zarówno w kursach ogólnych, certyfikatowych jak i preferowanych przez firmy, kursach z elementami „Business English”.
 
Przeważają elementy konwersacji przy których wykorzystywane są typowe dla tej metody gry komunikacyjne, odgrywanie scenek, studium przypadku realizowane w pracy w parach czy grupach.
 
W ofercie dla firm proponujemy:
 

KURSY OTWARTE w CJS EXPERT

Pracownicy, po zdiagnozowaniu poziomu, rekrutowani są do grup otwartych i odbywają szkolenie w siedzibie CJS EXPERT na zasadach ogólnych, według programu kursu przewidzianego dla danej grupy.
 

KURSY NA ŻYCZENIE

Kursy uruchamiane są na życzenie i zgodnie z potrzebami klienta korporacyjnego przedstawionymi w Analizie Potrzeb Językowych Kursantów (język ogólny, biznesowy, branżowy).
Zajęcia  mogą odbywać się w siedzibie CJS EXPERT lub w siedzibie Zleceniodawcy o dowolnej porze między 7.00 a 21.00, także w weekendy.
 
Realizujemy standardowe kursy całoroczne lub określony pakiet godzin według życzenia Zleceniodawcy.
Proponujemy zajęcia grupowe oraz indywidualne.Kadrom menedżerskim i wszystkim osobom o nienormowanym czasie pracy oferujemy opcję szkolenia dla VIPów, która polega na indywidualnych zajęciach z lektorem, których termin, czas trwania i częstotliwość są ruchome i dostosowane do  trybu pracy kursanta.
 
Cena szkolenia obejmuje:
 • diagnozę poziomu uczestników
 • przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych
 • analizę potrzeb językowych
 • opracowanie autorskiego programu kursu
 • zajęcia dydaktyczne
 • nadzór metodyczny nad realizacją programu
 • dodatkowe materiały powielane
 • systematyczną weryfikację postępów kursantów
 • raporty o postępach słuchaczy
 • test kończący kurs
 • certyfikat ukończenia kursu

CENNIK

Kursy otwarte
TYP KURSU
 
WYMIAR KURSU
 
LICZEBNOŚĆ GRUPY
CENA KURSU
 
Kursy ogólne
Poziom A1-B2
            112 godzin

             2 x 90 min
                    9 - 12 osób          1600 zł
 
Kursy na życzenie 
 
JEDNOSTKA LEKCYJNA
Lekcje indywidualne
Lekcje grupowe
45 minut 60-70zł 65-80zł*
60 minut 75-85zł 80-95zł*
 
* Ostateczna cena uzależniona jest od miejsca odbywania spotkań, ilości oraz czestotliwości zajęć, a także łącznej liczby godzin. 

 

Oblicz koszt tłumaczenia Sprawdź promocje